2019-02-23

Spektakl „Takie sobie bajeczki”

Pamiętacie „Księgę dżungli” Rudyarda Kiplinga? „Takie sobie bajeczki” również powstały na podstawie jego opowiadań! Chcecie poznać przygody żyrafy, zebry i różnych innych zwierząt? Najbliższy spektakl w niedzielę, w naszym ulubionym Teatrze Gry i Ludzie w Katowicach.

Miejsce: ,

2019-02-24

Spektakl „Koty Trzy”

Spektakl "Koty Trzy"

„Koty Trzy” – wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci (dzieci w wieku przedszkolnym). W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i „wybuchowe” historie.

Miejsce: ,

2019-02-24

Maluch i muzyka – warsztaty muzyczne dla dzieci do lat 6

Cykl comiesięcznych spotkań dla najnajów czyli NIEMOWLĄT  i małych dzieci z rodzicami to droga, którą warto podjąć aby dać swojemu dziecku dobrą podstawę do uczenia się muzyki. W trakcie koncertu MALUCH i MUZYKA dzieci bawiąc uczą się jak działa muzyka.

Miejsce:

2019-02-26

Czytanie na dywanie

'Głośne czytanie książek na dywanie'

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach serdecznie zaprasza najmłodsze dzieci do wspólnego odkrywania magii książek. W każdy wtorek, w wybranych filiach Biblioteki, odbywa się Czytanie na dywanie – wspólne głośne czytanie bajek.

Miejsce:

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice