Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne PyroSilesia 2018

Ogień eksplodujący wszystkimi barwami na nocnym niebie. Muzyka zsynchronizowana w każdym detalu z kolorowymi fajerwerkami. Każdy akcent tła muzycznego zaznaczony pirotechniką i tysiące widzów, których wszystko to wprawia w zachwyt. Właśnie tym są Widowiska Pirotechniczne PyroSilesia!

Czego się spodziewać? Festiwal Pirotechniczny to unikatowy na skalę światową spektakl potężnych i niepowtarzalnych sztucznych ogni mistrzowsko zsynchronizowanych z muzyką. Wiemy z doświadczenia, że takie imprezy gromadzą ogromne tłumy – nie może was tam zabraknąć! Dziesiątki osób obsługi technicznej, tony materiałów pirotechnicznych, kilometry kabli oraz setki metrów zapalników – tak w skrócie można opisać to, co będzie na Was czekać.

Pokaz tworzą pirotechniczni profesjonaliści. Uznane grupy pirotechników przygotowują show przez kilka tygodni. Nad 1 minutą pokazu pracują około 2 godziny, a na samo rozłożenie ładunków przeznaczają kilka dni. Dwoją się i troją, żeby każdy akcent tła muzycznego był zaznaczony pirotechniką. Mówią, że to trochę jak choreografia w tańcu: ważny jest dobór kolorów, efektów i muzyki.

-Wejście i otwarcie parkingu od 18:30
-Start o 20:00!!
-Bezpłatna strefa rozrywki dla dzieci do 12 lat!!

 

Termin: 1 września 2018,  godz. 20:00 – 23:50

Miejsce: Lotnisko Muchowiec, Katowice

 

Bilety 19.90 zł ulgowe (w dniu imprezy 30 zł), 29,90 normalne (w dniu imprezy 40 zł), 2 osobowe 54,99 zł (w dniu imprezy 80 zł)

Więcej informacji na stronie wydarzenia : pyrosilesia.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice