Mikołajkowe Maluchy w Krainie Dźwięku

 „Maluchy w krainie dźwięku”, cieszące się ogromnym powodzeniem koncerty dla najmłodszych, mają już stałą publiczność i wciąż zyskują nowych sympatyków na Śląsku. Od października odbywają się w Miejskim Centrum Kultury im. H. Bisty w Rudzie Śląskiej.

Koncerty realizowane są w formie cyklu co miesiąc o innym temacie i inspirowanych muzyką zabawach.  W grudniu  motywem wiodącym koncertu będą klimatyczne melodie świąteczne z dźwiękiem sań w tle. Nie zabraknie także akcentów mikołajkowych.

„Maluchy w krainie dźwięku” łączą elementy zajęć i zabaw umuzykalniających, ruchowych i teatralnych. Koncerty odbywają się bez podziału na publiczność i wykonawców w swobodnej, prawie piknikowej atmosferze na kolorowych matach i kocykach. Czas trwania koncertów jest dostosowany do możliwości małych odbiorców i wynosi około 45 minut.

Wykonawcami koncertów są doświadczeni we współpracy z dziećmi zawodowi muzycy i pedagodzy: Dorota Banaś – skrzypce, wokal, prowadzenie, Szymon Gołąbek – gitara, Ronald Tuczykont – kontrabas, Katarzyna Rubin – wiolonczela, Andrzej Schneider – fortepian i perkusja, Jarosław Spałek – trąbka.

Zapraszamy 3 grudnia do Miejskiego Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej, ul. Niedurnego 69.

Koncerty odbędą się o godz. 16.00 i 17.15.

 

Bilety: 25 zł – dorosły, 15 zł – dziecko

Rezerwacje:   tel. 32 248 62 40, 512 024 062, bilety@mckrudasl.pl

enlargement