Ogrodowe Kino Letnie: „Był sobie pies”.

Seans ‚Był sobie pies’ – Wstęp wolny

OGRODOWE KINO LETNIE to impreza o charakterze rodzinnym, w czasie której zostaną zorganizowane warsztaty plastyczne oraz wyświetlony film o tematyce familijnej. O godzinie 19:00 w ogrodzie Starochorzowskiego Domu Kultury rozpoczną się warsztaty plastyczne o tematyce związanej z wyświetlanym  filmem, udostępnione zostanie też miejsce do grillowania i zabaw na wolnym powietrzu.

Około godz. 20:00 rozpocznie się pokaz filmu pod tytułem: „Był sobie pies”.

Rok produkcji 2017, czas trwania 1 godz. 35 min.

To historia czworonoga, który przechodząc kolejne reinkarnacje, zastanawia się nad sensem życia. Jego pierwszym wcieleniem jest rudy retriever przygarnięty przez kilkuletniego chłopca, który nadaje mu imię Bailey. Obaj są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi – nierozłącznymi towarzyszami w zabawie, smutkach i poważnych decyzjach. Kiedy na Baileya przychodzi czas, łzom nie ma końca. Ale to nie koniec jego drogi. Już za chwilę odradza się jako owczarek niemiecki płci żeńskiej – tym razem towarzyszy policjantowi skrywającemu bolesną tajemnicę. Ten epizod nie trwa jednak długo. Następnie Bailey budzi się w ciałku rozbrajającego corgiego i staje się ulubieńcem pewnej sympatycznej pani. Psi żywot to jednak krótka chwila. Pstryk! i Bailey rozpoczyna kolejną podróż. Historia zatoczy wreszcie koło i już wszystko będzie dobrze.

Po co żyjemy? Dokąd zmierzamy? I na czym polega szczęście? Może nikt tego nie wie na pewno, ale wielu ma na ten temat swoje teorie. A ci, którzy mieli kiedykolwiek bliski kontakt ze zwierzęciem, dadzą razem ze mną głowę, że niejeden pies, kot czy kura wydawały się przygniecione tymi samymi pytaniami. Przecież zwierzę to też człowiek! A zwłaszcza pies.

 

Termin: 22.08.2018 godz. 19.00

Miejsce: SDK Galeria na Strychu

Siemianowicka 59
Chorzów

wstęp wolny

Źródło: TUTAJ

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice