Otwarcie sezonu grillowego w Nemo

Wielkie grillowanie, samochód rajdowy oraz wystawa replik broni, to tylko niektóre z niespodzianek, jakie przygotowano na „Otwarcie sezonu grillowego z OBI”. Mnóstwo konkursów z nagrodami dla dzieci, trampolina oraz wiele innych atrakcji – to znak, że „Nemo – Świat Rozrywki” i OBI otwierają sezon!

16 maja 2015 r. zapraszamy mieszkańców Śląska i Zagłębia na parking przed „Nemo – Świat Rozrywki” w Dąbrowie Górniczej; startujemy o godz. 15:00. Grillowanie wywołuje skojarzenia radosnej atmosfery, rozmów z przyjaciółmi oraz spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wśród specjałów „prosto z rusztu”, każdy znajdzie tego dnia coś dla siebie.

Samochód rajdowy, który zaparkuje przed Nemo podczas imprezy będzie otwarty dla publiczności. Kierowca wyjaśni w jaki sposób dba o bezpieczeństwo podczas jazdy rajdowej, a chętni będą mogli wejść do środka. Jeśli mowa o broni, to będzie też okazja do strzelania na specjalnie przygotowanej strzelnicy. Dla ceniących bierny wypoczynek, OBI przygotowało wystawę mebli ogrodowych. Najmłodsi również będą mieli zajęcia! Hula hop, przeciąganie liny czy rysowanie kredą, to tylko niektóre spośród licznych niespodzianek, jakie czekają na małych poszukiwaczy przygód.

 

Termin: 16.05.2015, godz. 15.00

Miejsce: parking przed „Nemo – Świat Rozrywki”; Aleja Róż 1, 41-300 Dąbrowie Górniczej

 

Wstęp wolny!

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice