Pierwsze Urodziny Teatru Teatru Rozbark

Pierwsze Urodziny Teatru Rozbark

7 i 8 marca 2015 r., Teatr ROZBARK  będzie świętował pierwszy rok obecności na kulturalnej mapie Śląska. Z tej okazji serdecznie zaprasza wszystkich Widzów – tych obecnych i tych przyszłych – do świętowania  wspólnego sukcesu!
Bezpłatne warsztaty:

15.00-16.00 zajęcia dla seniorów, E. Dehn / studio C
Zajęcia o charakterze taneczno-ruchowym kierowane do seniorów oraz ich wnuków, którzy w aktywny sposób pragną wykorzystać swój czas. Poznanie różnych form tanecznych: tańców towarzyskich, tańców w kręgu i improwizacji, ćwiczeń i zabaw ruchowych oraz metod relaksacyjnych pozwoli na indywidualny rozwój w sferze ciała i ducha.

14.00-16.00 warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży (7-12 lat), P. Wach / studio A
Taniec współczesny dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Zajęcia oparte na podstawach tańca współczesnego, zbudowane na dynamicznych choreografiach wykorzystujących zarówno floorwork jak i silną pracę korpusu i górnej części ciała. Zajęcia poszerzają wrażliwość ruchową młodych tancerzy i wpływają pozytywnie na rozwój ekspresji ruchowej. Prowadzi Piotr Wach.

14.00-17.00 warsztaty kostiumograficzne dla dzieci i młodzieży (7-12 lat), N. Woźniak / sala konferencyjna

„Nowe życie starych baśni”, podczas warsztatu dzieci najpierw stworzą projekty rysunkowe, a nastepnie realizacje przestrzenne (kostiumy, które na siebie włożą) do postaci z ich ulubionych książek, bajek, filmów czy spektaklu teatralnego… Będziemy tworzyć nowy wizerunek ulubionych postaci świata dziecięcej wyobraźni. Dzieci prosimy o przyniesienie ubrań do pocięcia i przerobienia. Resztę materiałów zapewnia organizator.

14.00 -16.00 warsztaty taneczne dla dorosłych, A. Piotrowska / studio B

Wstęp na wszystkie warsztaty jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona, wobec czego obowiązują zapisy (do pobrania karta zgloszeniowa) (e.mail: bow@teatrrozbark.pl lub tel.: 32 428 13 11).

Spektakle
7.03 sobota, godz.19.00 „Oddaję Ci serce”, chor. Ivgi&Greben, bilety w cenie: 20 zł ulgowy, 30 zł normalny
8.03 niedziela, godz. 18.00 „Oddaję Ci serce”, chor. Ivgi&Greben, bilety w cenie: 12 zł ulgowy, 18 zł normalny,

Informacje o biletach i rezerwacjach: e.mail: bow@teatrrozbark.pl lub tel.: 32 428 13 11.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice