Pingwiny z Madagaskaru – bilety po 10 zł

pingwiny z madagaskaru

Pingwiny z Madagaskaru

Superszpiedzy nie rodzą się ot tak sobie, wykluwają się z jaj. Poznajcie historię najwspanialszych ptasich szpiegów wszech czasów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego. Ci elitarni tajni agenci łączą siły z tajną organizacją Północny Wiatr, którą dowodzi Agent Utajniony (moglibyśmy zdradzić jego prawdziwe imię, ale sami rozumiecie…). Razem stawią czoło doktorowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi, który chce zniszczyć świat. Najnowszy film twórców „Madagaskaru” to wielka przygoda Pingwinów, które odwiedzą Antarktykę, Wenecję, pustynię, Szanghaj, Nowy Jork i Kentucky. Podczas tajnej misji stawią czoło złemu naukowcowi, skosztują pysznych chrupek serowych i zrobią to, czego nie zrobiły żadne inne pingwiny.

Każdy z Pingwinów jest wyjątkowy – razem stanowią ekipę nie do pobicia. „Nie ma drugiej takiej. Stanowią idealnie zgraną grupę – świetnie się uzupełniają. Skipper to lider, Szeregowy – serce, Kowalski – mózg, a Rico – odwaga. Te cztery elementy składają się na spójną całość” – mówią twórcy i dodają, że Pingwiny przywodzą na myśl klasyczne filmowe ekipy – Drużynę A, Parszywą Dwunastkę, załogę Star Treka, a nawet braci Marx. „Każdy z nich ma barwną osobowość i musi się odnaleźć w bardzo nietypowych okolicznościach. Podczas niezwykłej przygody stawiają czoło nowym wyzwaniom i bohaterom.

‘Pingwiny z Madagaskaru’ nie są klasycznym przykładem odcinania kuponów. Producenci na szczęście nie założyli, że wystarczy pokazać na plakacie cztery słynne postaci, aby widzowie tłumnie pojawili się w kinach. To naprawdę solidnie zrealizowany film, który śmieszy, intryguje, uczy, a przede wszystkim zapewnia rozrywkę na najwyższym poziomie.” (Karol Barzowski, stopklatka.pl)

 

Termin: 13-15.02.2015, godz. 10.00 i 16.00

Bilety: 10 zł

Czas trwania: 92 minuty

Gatunek: animacja, familijny, komedia, przygodowy

 

 Miejsce: Kino Patria, ul. Chorzowska 3, Ruda Śląska

 

Źródło: Kino Patria
Źródło grafiki: Imperial-CinePix
enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice