Plastyczne spotkania z Francją i językiem francuskim

Plastyczne spotkania z Francją i językiem francuskim

Dzieci lubią się bawić, a w czasie zabawy przy okazji, mimochodem, niechcący przyswajają nowe wiadomości. W czasie wspólnej zabawy będą miały między innymi możliwość poznać Francję i jej sąsiadów, zostaną kreatorami mody, będą budować wieżę Eiffla i udadzą się na francuski targ.

A wszystko to na świeżym powietrzu, w cichym, odizolowanym od miejskiego hałasu ogrodzie. W przypadku niepogody będzie można schronić się w domu obok ogrodu. Napoje i drobna przekąska oraz materiały plastyczne w pakiecie.

Zajęcia przewidziane są dla dzieci w wieku 6-7 oraz 8-9 lat, w grupach maksymalnie 6-sobowych. Każde z ośmiu trwających 1,5 godziny spotkań będzie niezależnym tematem. Dlatego też można zajrzeć na jedno spotkanie, jak i spędzić razem więcej czasu. Dla uczestników wszystkich ośmiu spotkań przewidziana jest nagroda niespodzianka.

W przypadku zgłoszenia się gotowej grupy 6-osobowej można indywidualnie ustalić termin zajęć.

W przypadku dużego zainteresowania organizatorzy nie zamykają furtki do swojego ogrodu, tylko proponują kolejne terminy wspólnej zabawy z językiem francuskim.

Jesteście zainteresowani? Chcecie dowidzieć się więcej? Macie dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu: biuro@szkola.placfrancuski.pl tel.: 502 611 704 lub poprzez stronę internetową: www.szkola.placfrancuski.pl

Cennik zajęć można znaleźć TU …

Szczegółowy harmonogram zajęć …

Więcej informacji o zajęciach i szkole …

 

plac_francuski

Szkoła Językowa

Karola Miarki 22, Chorzów

e-mail: biuro@szkola.placfrancuski.pl

T: 502 611 704

www.szkola.placfrancuski.pl

Szkoła jest jednym z adresów przy wirtualnym Placu Francuskim (www.placfrancuski.pl). Jak przy każdej ulicy, skwerze czy rynku również i tu znajdziecie różne szyldy- adresy zachęcające szeroko otwartymi drzwiami do wejścia do środka. Jest tutaj biuro tłumaczeń (www.tlumaczenia.placfrancuski.pl) wykonujące tłumaczenia z i na język francuski. Na Placu znajduje się również księgarnia (www.sklep.placfrancuski.pl) oferująca szeroki wachlarz tematyczny od przewodników i słowników, przez beletrystykę do książek kucharskich, w której elementem łączącym wszystkie oferowane towary jest Francja i język francuski, a także oryginalne francuskie zabawki edukacyjne i kreatywne. A rolę kawiarenki odgrywa blog (www.blog.placfrancuski.pl) będący wirtualnym miejscem spotkań, wymiany opinii, dzielenia się wrażeniami oraz kroniką wydarzeń.

enlargement