Poranek w Multikinie – Dora poznaje świat, Psi patrol

multikino

 

W maju w każdą sobotę i niedzielę Multikino wraz z kanałem Nick Jr. zaprasza wszystkie dzieci powyżej 2. lat na Poranki w Multikinie. Podczas pokazów o 12.00 dzieci zobaczą kolejne przygody Dory, która Poznaje Świat oraz perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt z Psiego Patrolu.

Poranki o 12.00 to pokazy bajek adresowane do dzieci powyżej 2. roku życia. Są one doskonałą formą spędzania wolnego czasu. Dzieci mają możliwość obejrzenia swoich ulubionych bohaterów znanych dotychczas z anteny stacji Nick Jr na wielkim ekranie oraz dodatkowo w wybranych kinach skorzystać z licznych atrakcji.

 

Multikino wraz z kanałem Nick Jr. zaprasza najmłodszych kinomanów do świata Dory, która Poznaje Świat i uroczych szczeniaków z Psiego Patrolu.

 

Dora Poznaje Świat. Dora ma osiem lat i jest małą podróżniczką. W każdym odcinku dziewczynka wyrusza na wyprawę, a przy okazji zwiedzania pomaga napotkanym osobom i zwierzętom. Dzięki Dorze, mali widzowie poznają podstawy języka angielskiego – nauczą się liczyć i powtórzą najważniejsze zwroty, użyte w odcinku. Rozwiną też swoje zdolności logicznego myślenia – z pomocą magicznej mapy towarzyszącej Dorze w odnalezieniu nowego sposobu dotarcia do celu podróży.

 

Psi Patrol. Psi patrol to seria dla przedszkolaków ukazująca perypetie sześciorga bohaterskich szczeniąt: Marshalla, Chase’a, Rocky’ego, Zumy, Rubble’a i Skye, które pod przywództwem dziesięcioletniego Rydera wyruszają na ratunek potrzebującym.

 

 

Termin: każda sobota i niedziela, godz. 12.00

 

Bilety: 12 zł od osoby

 

Miejsce: Multikino Katowice, ul. 3-go Maja 30 (Galeria Katowicka), Katowice

Źródło: Multikino Katowice, Poranek Multikino

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice