Potworny Maraton Filmowy

W czwartek 13 sierpnia 2015 o godz. 16.00 Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu gorąco zaprasza wszystkie dzieci lubiące filmy przygodowe z nutką grozy, na jedyny i niepowtarzalny – Potworny Maraton Filmowy! W Auli Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11 wyświetlone w tym dniu zostaną dwie części przygód super śmiesznych straszydeł, które co rusz pakują się w kolejne tarapaty. W przerwie między filmami odbędzie się krótka przerwa na kinowy poczęstunek i ogłoszenie specjalnego konkursu plastycznego. Przewidywany czas trwania imprezy: 3,5-4 godz. Wstęp wolny.

 

Film nr 1 – Bajka przenosi widzów w czasy, kiedy studenci uniwersytetu dla straszydeł dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie sympatycznych bohaterów z okresu studiów, pokazują jak, pomimo wielu dzielących ich różnic, zostali najlepszymi przyjaciółmi.

Czas projekcji: 1:44:00

 

Przerwa: 20 minut

 

Film nr 2 – Pracownicy bardzo nietypowej fabryki, co noc wyskakują z szaf w dziecięcych pokojach, by straszyć maluchy i przetwarzać ich krzyki na energię. Wykonując swoją pracę, straszydła głęboko wierzą, że dzieci są toksyczne i niebezpieczne. Kiedy więc mała, słodka dziewczynka trafia przypadkiem do ich świata, wśród monstrów wybucha prawdziwa panika!

Czas projekcji: 1:32:00

Termin: 13 sierpnia 2015, godz. 16.00

Miejsce: Miejska Biblioteka Publiczna w Sosnowcu

Aula Biblioteki Głównej przy ul. Kościelnej 11

 

Maraton stanowi część projektu MBP „Literackie lato grozy na wesoło”, dofinansowanego ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Operacyjnego „Promocja literatury i czytelnictwa”.

Potworny Maraton Filmowy

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice