Przedstawienie plenerowe „Hej-ho, hej-ha, Orkiestra gra”

Przedstawienie plenerowe „Hej-ho, hej-ha, Orkiestra gra”

Od dawna ulicznikowe spektakle zachwycają dzieciaki. Mecenat CH Forum i wsparcie pomysłu przez Samorząd Miasta Gliwice, pozwoliły na jeszcze szerszy uśmiech w stronę najmłodszych widzów. W niedzielę 26 lipca o godzinie 16:00 w Parku Chopina (Alejka FORUM) Teatr Animacji FALKOSHOW ożywi instrumenty dęte. Przedstawienie „Hej-ho, hej-ha, Orkiestra gra” powstało z myślą o młodym odbiorcy, dla którego kontakt z teatrem staje się możliwością radosnej zabawy, a także nabywaniem wiedzy z różnych dziedzin. Będzie wesoło, mądrze i muzycznie.

Głównymi aktorami spektaklu „Hej-Ho Hej-Ha Orkiestra gra” są instrumenty żywcem wyjęte z orkiestry dętej. Tworzą one harmonię dźwięków oraz niesamowitych kształtów – metalowych krzywizn i połyskliwych powierzchni.

Natomiast dzieci dowiadują się, na jakich zasadach działa orkiestra oraz poszczególne ożywione w teatralnej animacji instrumenty dęte: trąbka, tuba, puzon, waltornia, róg a także perkusyjne: bęben i werbel. Dodatkowo spektakl odpowiada na pytanie: co dzieje się z instrumentami, gdy już się zużyją?

Termin: 26.07.2015, godz. 16.00

Wstęp: wolny

Imprezy dodatkowe:

sobota, niedziela 14.00-21.00, Park Chopina – Alejka FORUM, Gliwice

Animacje i zabawy dla najmłodszej publiczności.

 

Miejsce: Park Chopina – Alejka FORUM, Gliwice

 

Źródło: ulicznicy.pl, Przedstawienie plenerowe „Hej-ho, hej-ha, Orkiestra gra”

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice