2019-01-18

Spotkaj smoki w CH 3 Stawy!

Wyrusz w podróż do krainy smoków z Centrum Handlowym 3Stawy! Na ekrany kin powraca popularna na całym świecie seria „Jak wytresować smoka”. Trzecia część, której premiera odbędzie się 15 lutego zabierze nas do krainy walecznych Wikingów oraz smoków, które uczą się życia u boku ludzi. Z tej okazji 18 i 19 stycznia 2019 roku w Centrum Handlowym 3 Stawy odbędzie się niezwykłe wydarzenie w iście bajkowym klimacie. W trzech specjalnie przygotowanych strefach będzie można wybrać się w podróż na smoczym grzbiecie, zwiedzić pokrytą łuskami smoka replikę domu Wikingów, spotkać się z bohaterami filmu: Astrid i Czkawką, wziąć udział w konkursach z fantastycznymi nagrodami, a nawet nagrać zwiastun filmowy!

Miejsce:

2019-01-20

Spektakl dla dzieci: Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich

Spektakl dla dzieci: Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich

W Spektaklu dla dzieci: Kukuryku na patyku, czyli o dwóch takich, intrygi i manipulacje sprytnego oszusta poważnie zachwieją relacją przyjaciół i ich mikroświatem. Przygoda, będąca dotkliwą nauczką sprawi jednak, że nie tylko docenią wartość przyjaźni, ale i samodzielnej refleksji, która pomaga zachować zdrowy dystans, odróżnić prawdę od fałszu czy dobre intencje od złych.

Miejsce:

2019-01-20

Filmowe Popołudnie dla dzieci w Kinie Kosmos

Filmowe Popołudnie dla dzieci w Kinie Kosmos

Jak co tydzień, Kino Kosmos serdecznie zaprasza na popołudniowy pokaz animacji dla dzieci.

Miejsce: ,

2019-01-20

‚Bajka o księciu i złym Smogu’

'Bajka o księciu i złym Smogu' - Premiera spektaklu dla dzieci

‚Bajka o księciu i złym Smogu’ to spektakl edukacyjny poruszający problemy ekologii znanego nam Teatru Gry i Ludzie z Katowic.

Miejsce: ,

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice