- - - R E K L A M A - - -

2018-05-22

Mamo, Tato chodźmy na koncert! – Gdzie jest Reksio?

„Gdzie jest Reksio?” to muzyczny spektakl teatru lalek dla dzieci i nie tylko… Artyści zapraszają słuchaczy małych i dużych do odbycia niezwykłej podróży połączonej ze zwiedzaniem różnych regionów świata, a przewodniczką w trakcie wizyt po tych wielu tajemniczych i niezwykłych krainach będzie muzyka. Po co w ogóle ta podróż? Bo zaginął Reksio, nie wiadomo, czy uciekł, czy został porwany…

Miejsce:

2018-05-24

Klub Gier Planszowych w SCK

Klub Gier Planszowych w SCK

Klub Gier Planszowych w SCk to doskonała okazja nie tylko, aby zagrać w gry, ale również na rozwój swoich zdolności logicznego myślenia, umiejętności interpersonalnych jak i poznanie nowych ludzi.

Miejsce: ,

2018-05-25

Klub Gier Planszowych w Bibliotece

Klub Gier Planszowych w MBP

Klub Gier Planszowych to spotkanie dla młodszych miłośników gier planszowych, organizowane we współpracy z wydawnictwem gier planszowych Granna.

Miejsce: ,

2018-05-26

Śniadanie na trawie

Ekologia, zdrowe odżywianie, design, slow life, w każdą sobotę od 19 maja, wkomponują się w setki tysięcy krzewów róż, i zostaną tam aż do 1 września. Wiosenno-letnie poranki i popołudnia ze „Śniadaniem na trawie” zapowiadają się wyjątkowo, m.in. dlatego, że potrwają do… podwieczorka.

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice