Rodzinny Poranek Teatralny „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce”

Rodzinny Poranek Teatralny „Tajemnica skarbu na kurzej nóżce” w wykonaniu „Teatru TRIP”

 

Przedstawienie interaktywne. Zwraca uwagę na wartości płynące z czytania książek. Dzięki podróży w głąb czytanych historii dzieci pobudzają swoją wyobraźnię a co za tym idzie trenują kreatywność. Wiara w marzenia jest punktem zapalnym akcji.

Bajka ta opowiada historię Matyldy i Beniamina, którzy odbywają podróż do świata baśni i czarów. Stary domowy strych zamienia się w królestwo magii, gdzie nowo mianowani czarodzieje poznają kota Teodora i wraz z nim udają się na Łysą Górę.

Ich celem jest odnalezienie Tajemniczego Skarbu, przechowywanego przez złą i okrutną wiedźmę Teklę. Po drodze poznają pewnego zwariowanego mieszkańca zaczarowanego lasu, który niechcący podpowiada im, jak pokonać wiedźmę. Rodzeństwo podejmuje próbę odzyskania Tajemniczego Skarbu.

Niezwykle ważną rolę w tej historii mają do odegrania dzieci zasiadające na widowni. Tylko od nich zleży czy rodzeństwu uda się osiągnąć założony cel i ich podróż do świata wyobraźni zakończy się pomyślnie. Na szalę zostanie wystawiona braterska miłość oraz zaufanie, a walki z wiedźmą nie uda się wygrać bez wiedzy z zakresu (miejmy nadzieję) przeczytanych bajek.

 

Bilety: 2,- zł od os.

 

Informacje i rezerwacja miejsc;

Agnieszka pielok – Opara, tel. (32) 247 39 58, mail: agnieszka_pielok@chck.pl

 

Termin: 17 czerwca 2017 r., godz. 10.00

Miejsce: Starochorzowski Dom Kultury, oddział Chorzowskiego Centrum Kultury,
ul. Siemianowicka 59, 41 – 503 Chorzów, www.sdk-chorzow.pl

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice