Rybna Dzieciom – koncert z okazji Dnia Dziecka

Pałac w Rybnej otwarty jest dla najmłodszych cały rok! Dla tego najbardziej wymagającego odbiorcy stworzony został cykl Rybna Dzieciom. Organizatorzy proponują w jego ramach spotkania z muzyką artystyczną, wprowadzających w świat piękna, pasji i wielorakich korzyści związanych ze słuchaniem i wykonywaniem muzyki, grą na instrumentach, śpiewem, tańcem – sztuką.

„Zanurz się w oceanie muzyki, wejdź w świat baśni i opowieści. Za bramą Pałacu czeka inny świat, pełen piękna, fascynujących historii, legend związanych z tym miejscem, poddany prawom czasu, który płynie inaczej…”

 

Najbliższy koncert w ramach cyklu Rybna Dzieciom to koncert z okazji Dnia Dziecka – 3 czerwca 2018 o godz. 11.00 utwór Camille Saint Saensa „Karnawał zwierząt” zagra Duo Siostry Gajeckie: Aleksandra Gajecka-Antosiewicz i Hanna Balcerzak (fortepian).

Bilety w cenie 5 zł można zakupić w dniu koncertu w recepcji Pałacu.

Organizatorzy zachęcają również do skorzystania z oferty rodzinnych obiadów (dwudaniowy obiad w cenie 28 zł osoba dorosła, 18 zł dziecko). Informacje i rezerwacje pod nr tel 32 284 18 37.

Termin: 3 czerwca 2018, godz. 11.00

Miejsce: Pałac w Rybnej

ul. Powstańców Warszawskich 83, 42-680 Tarnowskie Góry

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice