Seans: „Lego Przygoda 2”

Minęło pięć lat od czasu, kiedy wszystko było czadowe. Mieszkańcy Klocburga stoją w obliczu nowego ogromnego zagrożenia. Pochodzący z kosmosu najeźdźcy Lego Duplo niszczą wszystko w tak szybkim tempie, że nikt nie nadąża z odbudowywaniem. Aby ich pokonać i przywrócić spokój w świecie Lego, Emmet, Lucy, Batman i ich przyjaciele wyruszają w podróż do odległych, nieodkrytych światów – także do galaktyki pełnej fantastycznych planet, dziwacznych postaci i nowych, chwytliwych piosenek. Podróż ta stanie się dla nich sprawdzianem odwagi, kreatywności i umiejętności Architektów, a ponadto ukaże, jak bardzo są wyjątkowi.

Termin: 22-28.02.2019, godz. 17.00

Miejsce: Kino Patria, Ruda Śląska

Bilety: 10 zł

W filmie znalazły się wątki dotyczące pomagania sobie nawzajem i współpracy, które są niezwykle aktualne” – mówi Chris Pratt, długoletni fan klocków Lego, który teraz buduje razem z synem. „Produkcja przypomina również o tym, aby starać się nie utracić dziecięcego sposobu podziwiania świata i chęci używania wyobraźni”. „Zawsze chcemy, aby ludzie odczuwali radość i się śmiali, ale poza tym chcemy ich zaskakiwać poważnymi i emocjonalnymi scenami oraz przypominać im, że nie muszą rezygnować z magii bycia dzieckiem tylko dlatego, że są już dorośli” – podkreśla producent Dan Lin.

Film obfituje w szalone sceny akcji i bohaterów jedynych w swoim rodzaju. Ponadto jest utrzymany w tym samym prześmiewczym tonie, który rozśmieszy widzów w każdym wieku. Emmet wyrusza w swoją misję pełen odwagi i zapału, ale nie ma pojęcia, dokąd właściwie leci. W tym filmie znajdziecie wszystko, za co pokochaliście pierwszą część serii i wiele więcej!” (Mike Mitchell, reżyser)

produkcja: USA, Australia, Dania, 2019
czas trwania: 90 min.
reżyseria: Mike Mitchell
dystrybucja w Polsce: Warner Bros.
głosy: Piotr Bajtlik, Ewa Andruszkiewicz, Natalia Sikora, Magdalena Wasylik, Krzysztof Banaszyk, Marek Barbasiewicz, Maciej Kowalik, Marta Dobecka, Wojciech Paszkowski, Michał Szpak, Sebastian Stankiewicz, Kinga Sababady

Źródło: Kino Patria

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice