Ogrodowe Kino Letnie: „Oz: Wielki i Potężny”

Seans ‚Oz: Wielki i Potężny’ – Wstęp wolny

OGRODOWE KINO LETNIE to impreza o charakterze rodzinnym, w czasie której zostaną zorganizowane warsztaty plastyczne oraz wyświetlony film o tematyce familijnej. O godzinie 19:00 w ogrodzie Starochorzowskiego Domu Kultury rozpoczną się warsztaty plastyczne o tematyce związanej z wyświetlanym  filmem, udostępnione zostanie też miejsce do grillowania i zabaw na wolnym powietrzu.

Około godz. 20:00 rozpocznie się pokaz filmu pod tytułem: „Oz: Wielki i Potężny”.

Rok produkcji 2013, czas trwania 2 godz. 7 min.

„Oz: Wielki i Potężny” to amerykański film fantasy w reżyserii Sama Raimi. Film został wyprodukowany przez Walt Disney Picture, a scenariusz został zainspirowany postacią Czarnoksiężnika z Krainy Oz z powieści Franka Bauma.

Film opowiada o pewnym pyszałku, niejakim Czarodzieju Oz, któremu niezbyt powodzi się w życiu. Dumny, arogancki bohater, występuje w podrzędnym cyrku, marząc o sławie oraz “wielkości”. Jednak jego, jakby się mogło zdawać, dalekie i prawie nieosiągalne plany nagle zaczynają się spełniać, gdy czarodziej wpada w trąbę powietrzną i traci przytomność. Kiedy powoli dochodzi do siebie, odkrywa, że znajduje się w zupełnie nieznanym mu dotąd miejscu, w kranie Oz, gdzie czeka go wielka przygoda… Nadarza mu się także sposobność spełnienia wszystkich swoich marzeń.

 

 

Termin: 8.08.2018 godz. 19.00

Miejsce: SDK Galeria na Strychu

Siemianowicka 59
Chorzów

wstęp wolny

Źródło: TUTAJ

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice