Dzień Dziecka w Kinie Kosmos – seans „Sekrety Morza”

Dzień Dziecka w Kinie Kosmos - seans "Sekrety Morza"

 

Kino Kosmos serdecznie zaprasza na pokazy z okazji Dnia Dziecka do Kina Kosmos. W tym roku odbędą się dwa seanse filmu „Sekrety morza”. Projekcjom będą jak zwykle towarzyszyć atrakcje.

Przed seansem o godz. 10.00 dzieci będą miały szansę uczestniczyć w pokazie i warsztatach tańca irlandzkiego prowadzone przez członka Zespółu Tańca Irlandzkiego i Fusion „Glendalough” oraz pokazie filmów zrealizowanych podczas warsztatów Animacja w akcji. Na uczestników czekają również zabawy z nagrodami.

Natomiast przed pokazem o godz. 12.00 odbędą się zagadki i zabawy z nagrodami.

Termin: 01.06.2015, godz. 10.00 i 12.00

Cena biletu: 10 zł
Dla opiekunów wstęp wolny.

Sekrety Morza

To „przebój kinowy z duszą” (AL Times), który „uwrażliwi dzieci na sztukę na całe życie” (The Wall Street Journal). „Najbardziej fascynujący wizualnie i olśniewający film roku” (The Dissolve), w którym kryje się głęboka prawda o otaczającym nas świecie, nawet jeśli bohaterami są postaci rodem z celtyckich legend.
„Wszystkich, którzy szukają oryginalnych i niezwykłych, a przy tym mądrych i pięknych opowieści zapraszam na nową kreskówkę, która wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom wszystkich rodziców”
– mówi występująca w polskiej wersji językowej filmu Małgorzata Kożuchowska.
Dziewczynka o imieniu Sirsza obchodzi swoje 6 urodziny. Nic nie wygląda tak, jakby chciała. Starszy brat jej dokucza, tata jest zatopiony w myślach, a mamy nie ma z nimi od dawna. Na domiar wszystkiego przyjeżdża zrzędząca babcia, która zamierza zabrać rodzeństwo do dużego miasta, które uważa za bardziej odpowiednie miejsce dla nich do życia. Po nieudanym przyjęciu Sirsza podkrada bratu muszlę, którą dostał kiedyś od mamy, i zaczyna na niej grać. Muzyka prowadzi ją do skrzyni, w której znajduje niezwykły płaszcz. Sirsza rozpocznie podróż, dzięki której
zrozumie kim jest i co stało się z ich mamą. W wędrówce pomaga jej starszy brat, tajemnicze świetliki oraz pół ludzie, pół foki. Wspólna podróż pomoże odkryć rodzeństwu łączącą ich więź i siłę, która tkwi rodzinie.
Czas trwania: 93 minuty

Miejsce: Kino Kosmos Centrum Sztuki Filmowej, ul. Sokolska 66, Katowice

T (kasa): 32 258 05 08

Źródło: Kino Kosmos (FB), Dzień Dziecka w Kinie Kosmos

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice