Smyko Rysowanki, spotkanie dla dzieci 1-4

Smyko Rysowanki, spotkanie dla dzieci 1-4 lat

Potrzeba swobodnej aktywności rysunkowej pojawia się już w okresie, kiedy dziecko samodzielnie siedzi. Etap ten dominuje postrzeganie zmysłowe.Nieograniczająca aktywność plastyczna sprawia dziecku sporą satysfakcję i jest odpowiedzią na silną potrzebę stawiania pierwszych śladów. Aby zabawa rysunkowa, przynosiła pożądane efekty czyli dostarczała radości, do jej przebiegu potrzebne są materiały plastyczne ułatwiające twórczą aktywność: miękkie kredki, grafity, mazaki.

Smyko Rysowanki, to zabawa dedykowana dzieciom od 1-4 lat, osadzona w twórczej przestrzeni dostosowanej do swobodnej zabawy rysunkowej. Wszystkie wykonane w trakcie zabawy, rysunkowe ślady są własnością uczestnika.

 

Termin: 27.11.2017, godz. 17.00 – 18.00

Spotkanie jest bezpłatne, obowiązują zapisy: katowice@klubmamuski.pl (imię+nazwisko, w tytule; miesiąc spotkania)

Miejsce: Muniania wytwórnia kreatywności, ul. Marcinkowskiego 4c, Katowice

Muniania oferuje – kącik słodyczowy i w nim gospodynią jest świnka. Jest ciacho, kawa, soki z lokalnego rolnika za ‚grosiwo’ dla świnki :)

Źródło: Smyko Rysowanki, Spotkanie dla dzieci 1-4 lat

 

Prowadzący: Znana wszystkim mamom Alicja Michalik potocznie zwana MUNIANIA

„Jestem nauczycielem sztuk plastycznych, grafikiem oraz konserwatorem zabytków architektury. Zawodowo, realizowałam się w obszarach sprzedaży, marketingu, organizacji eventów oraz szkoleń jak również w roli nauczyciela plastyki. Moją pasją jest muzyka i sztuka. Zafascynowana wpływem „Rodzicielstwa przez zabawę oraz Rodzicielstwa bliskości”, na rozwój Dziecka i przekonana o niezwykłej wartości płynącej, ze wspólnie spędzanego czasu, prostych, pomysłowych zabaw z udziałem domowników stworzyłam miejsce w którym rola zabawy odgrywa znaczącą rolę, w rozwoju dziecka”

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice