Śniadanie na trawie

Sobotnie poranki w różanym ogrodzie w Parku Śląskim startują od 19 maja i zostaną tam aż do 1 września.

Wiosenno-letnie poranki i popołudnia ze „Śniadaniem na trawie” zapowiadają się wyjątkowo, m.in. dlatego, że potrwają do podwieczorka. Śniadanie na trawie rozpoczynać się będzie o 10.00, a kończyć o 16.00

 

Sobotnie poranki rozpocznij w rytmie „Slow Food”. Na świeżym powietrzu chrupiąca bagietka, popijana lemoniadą, smakują wybornie, a najprostsze babeczki są najlepszym deserem na świecie. W towarzystwie szumiących drzew i kwitnących róż zawartość piknikowego koszyka zamieni się w prawdziwą ucztę.

Śniadaniowa formuła, podobnie jak w latach ubiegłych, jest bardzo luźna, ale program w tym roku różnorodny. Chętni będą mogli oczywiście spróbować pysznego jedzenia z food trucków i wypocząć na leżakach. Podobnie jak podczas ostatniej edycji, najmłodsi uczestnicy wezmą udział w kilku strefach animacji i warsztatów, które zorganizuje Studio Artystyczne Maciej.

W imprezę włączą się też Uniwersytet SWPS, który przygotuje wykłady m.in. o seksualizacji jako społecznym tabu, micie rodzica dorosłego oraz technikach relaksacji, a także Centrum Medyczne Signum z wykładem dietetyka na temat slow food. Nowością będą dofinansowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach EkoSpotkania, które zorganizuje Fundacja Park Śląski.

Miejsce: Rosarium (ogród przy głównej alei prowadzącej do ZOO), Park Śląski, Chorzów

Źródło: Park Śląski, Śniadanie na trawie

 

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice