Spektakl dla dzieci: „Franek Włóczęga i Legend Księga”

Spektakl dla dzieci: "Franek Włóczęga i Legend Księga"

Franek Włóczęga- mały chłopiec o wybujałej wyobraźni wraz ze swoją koleżanką Olą –wielbicielką gier komputerowych, za sprawą magicznej księgi trafiają do zagadkowego świata… polskich legend i baśni! Napotykając postaci takie jak Popiel, Bazyliszek, Lech, czy Pan Twardowski, nasi bohaterowie przeżywają liczne przygody i sami, wraz z pomocą widzów, biorą udział w rozwiązaniu legendarnych historii. Ta niezwykła podróż jest dla najmłodszych wspaniałym źródłem wiedzy na temat legend polskich regionów i baśniowej historii naszego kraju. Co więcej, dzieci przekonują się, że najpiękniejsze przeżycia przynosi sięganie po historie
zawarte w książkach i nasza własna wyobraźnia, która właśnie podczas czytania uruchamia się najmocniej i … nigdy się nie kończy! Legendy przywołane w spektaklu przedstawione są na nowo, w zabawnej, atrakcyjnej dla Małego Widza formie.

 

Termin: 19.11.2017, godz. 10.00

Bilety:
parter: 15 PLN /10 PLN z Kartą Bajtel
balkon:10 PLN/5 PLN z Kartą Bajtel

Więcej informacji i rezerwacja biletów:
agnieszka_pielok@chck.pl, tel. 32 349 78 68/63

Miejsce: Chorzowskie Centrum Kultury, ul. Henryka Sienkiewicza 3, Chorzów

Źródło: ChCK, Spektakl dla dzieci: „Franek Włóczęga i Legend Księga”

 

EDUKACJA: Spektakl tematyką sięga do korzeni polskiej tradycji zawartych w legendach, w przystępny dla Młodego Widza sposób przedstawiając historie będące jednym ze źródeł naszej tożsamości. Spektakl stanowi ponadto swoistą promocję czytelnictwa wśród Najmłodszych, przyczyniając się do zwiększenia zainteresowania własną historią i wiedzą zawartą w książkach.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice