Spektakl dla dzieci ‚Kolory Miasta’ w Teatrze ŚwiętochłOFFice

Spektakl dla dzieci 'Kolory Miasta'

Spektakl dla dzieci ‚Kolory Miasta’

Każdy zwierzak kocha czystą przyrodę i marzy, aby zawsze wokół było kolorowo. Niektóre ze zwierząt mają jednak bardziej wyszukane marzenia. Jeżyk Jerzy i Zając Zuza, czyli najlepsi leśni przyjaciele, postanowili zostać gwiazdami z bajki dla dzieci. Znudzeni swoim bezproblemowym żywotem, postanawiają stać się bohaterami spektakularnie ciekawej historii. Przypadkowo trafiają do wyjątkowego miejsca, jakim jest „Zaczarowane Miasto”, w którym wszystko jest szare. Grasuje w nim złowroga Wrona, a nad miastem unosi się smog. Jeżyk i Zajączek muszą stanąć na straży czystej przyrody i przypomnieć mieszkańcom miasta, jak wiele barw ma natura. Postanawiają przywrócić miastu kolory i zdjąć z niego klątwę szarości. Tylko czy znajdą, by to osiągnąć, odpowiednie zaklęcia?

Termin: 25.02.2018, godz. 16.00

Bilety 5 zł, do nabycia przed spektaklem.

Rezerwacje biletów w CENTRUM KULTURY ŚLĄSKIEJ (CKŚ) ul. Krauzego 1, Świętochłowice
tel. 32 34 52 160 (wt-czw 10-18, pt 10-15) lub poprzez pocztę elektroniczną: sekretariat@cks.org.pl

Miejsce: Teatr ŚwiętochłOFFice, ul.Krauzego 1, Świętochłowice

Źródło: Teatr ŚwiętochłOFFice, Spektakl dla dzieci ‚Kolory Miasta’

 

Teatr ŚwiętochłOFFice powstał dzięki decyzji prezydenta Świętochłowic Dawida Kostempskiego w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie mieszkańców na teatr.

Teatr ŚwiętochłOFFice – geneza

‚Po oszałamiającym sukcesie Lata mostOFF w Świętochłowicach, prezydent miasta Dawid Kostempski podjął decyzję o utworzeniu stałej sceny teatralnej w mieście w Centrum Kultury Śląskiej, gdzie w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie mieszkańców Świętochłowic na kulturę wysoką, sztukę i teatr, będą co tydzień odbywały się przedstawienia teatralne z całej Polski. Naszym zamiarem jest stworzenie swoistego domu dla teatru offowego w Polsce, w którym nie dzieli się teatr na instytucjonalny, lub niezależny, a jedynie na dobry i zły. A my mamy zamiar pokazywać tylko dobry teatr.’

 

Reklama na portalu dla dzieci KulturalnyBajtel.pl? Zapraszamy do współpracy …

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice