Spektakl dla dzieci „Kosmiczna podróż”

8 grudnia 2018 (sobota) o godz. 11:00 w Auli Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu będzie mieć miejsce niecodzienne wydarzenie. Ze swym niezwykłym spektaklem wystąpi Teatr Czarnego Tła z Chorzowa, tworzący w magicznej konwencji „czarnego teatru”, którego korzeni należy szukać aż na Dalekim Wschodzie. Spektakl „Kosmiczna podróż” rozegra się w całkowitej ciemności, widoczne będą tylko rekwizyty i dekoracje, podświetlone promieniami UV.

Magiczna sceneria oraz gra niewidocznych, ubranych na czarno aktorów sprawią, że widzowie przeniosą się w kosmiczny świat tego wyjątkowego widowiska. Spektakl – ze względu na swą specyfikę (całkowita ciemność, światło i ruch, ograniczone możliwości opuszczenia sali podczas spektaklu) – jest przeznaczony dla dzieci od 5. roku życia.

Wstęp wolny!

Spektakl to jedna z propozycji zawartych w programie 4. Sosnowieckiej Jesieni Teatralnej, dofinansowanej ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Partnerstwo dla Książki”. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą, dostępną na stronie internetowej Biblioteki: www.biblioteka.sosnowiec.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia imprezy w przypadku zbyt dużej frekwencji.

Termin: 8 grudnia 2018 (sobota) o godz. 11:00

Miejsce: Aula Zagłębiowskiej Mediateki przy ul. Kościelnej 11 w Sosnowcu

 

Źródło TUTAJ

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice