Spektakl dla dzieci ‚Zielony Kopciuszek’ – Teatr Kultureska

Spektakl dla dzieci 'Zielony Kopciuszek'

Spektakl dla dzieci ‚Zielony Kopciuszek’ – Teatr Kultureska

„Zielony Kopciuszek” to interaktywny spektakl muzyczny dla dzieci, który dzięki licznym piosenkom, konkurencjom i animacjom przeniesie dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały.

Przedstawienie ma charakter bajki o tematyce ekologicznej- przypomina najmłodszym jak ważny jest szacunek wobec przyrody, a także uczy jak o nią dbać. Utrwala i poszerza wiedzę na temat zasad segregacji odpadów i znaczenia właściwego gospodarowania odpadami. Dzieci będą miały szansę utrwalić zasady segregacji, obowiązujące w Tychach. Ponadto spektakl podkreśla, jak ważna jest ochrona powietrza oraz walka z niską emisją. Ukazuje negatywne skutki palenia śmieci w domowych paleniskach, ogrzewania domów węglem i dużej ilości spalin samochodowych. Zachęca do walki z problemem zanieczyszczeń powietrza.

Spektakl, dzięki baśniowej atmosferze gwarantuje niezapomniane przeżycia teatralne i efektywną edukację ekologiczną. Przedstawienie adresowane jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-11 lat)

Termin: 20.01.2018, godz. 16.00

Wiek: 3-11 lat

Bilety na Spektakl dla dzieci ‚Zielony Kopciuszek’ w cenie: 18 i 22 zł

Miejsce: Teatr Mały, ul. ks. kard. Hlonda 1, Tychy, tel. /fax 32 227 20 67

Źródło: Teatr Mały, Spektakl dla dzieci ‚Zielony Kopciuszek’

 

Reklama na portalu KulturalnyBajtel.pl?, zapraszany do naszej akcji „Sam wyceń swoją reklamę” – ceny już od 1 zł

 

 

O TEATRZE MAŁYM

Teatr Mały otworzył swe podwoje w 1965 roku. Przechodził różne koleje losu, pełnił funkcję zakładowych domów kultury najpierw KWK Ziemowit, potem Fabryki Samochodów Małolitrażowych. Od stycznia 1994 roku (już tylko w części budynku) zaczął funkcjonować jako placówka miejska. Od 2000 roku jest samorządową instytucją kultury.

Prowadzi stałą działalność teatru impresaryjnego, co umożliwia dostosowanie repertuaru do zainteresowań mieszkańców i realizację misji, aby każdy widz, niezależnie od wieku, upodobań i zasobności portfela, choć raz w miesiącu znalazł coś dla siebie. Ta formuła w Tychach zapewne się sprawdza, bowiem Teatr Mały i prowadzony przez niego (od 1994 roku) Galerię OBOK odwiedza rocznie ok. 90 tysięcy osób, z czego prawie połowę stanowią dzieci i młodzież.

enlargement