Spektakl familijny ‚Opowieść Wigilijna’

Spektakl familijny 'Opowieść Wigilijna'

Spektakl familijny ‚Opowieść Wigilijna’

By wprowadzić nas w magiczny nastrój Świąt Bożego Narodzenia, Miejskie Centrum Kultury w Tychach zrealizowało swą najnowszą produkcją teatralną – przedstawienie „Opowieść Wigilijna” na motywach znanego wszystkim opowiadania Charles’a Dickensa.

W przedsięwzięciu tym biorą udział mieszkańcy miasta Tychy, którzy pomimo wielu codziennych obowiązków zdecydowali się na tę teatralną przygodę. Są wśród nich uczniowie, studenci, mamy, babcie, dziadkowie, ciocie – na co dzień mijani przez Was na ulicach, w autobusach, w sklepach.
Będziecie mieli okazję zobaczyć ich w nowej roli – opowiadających przepiękną i mądrą opowieść o magii Świąt, o przyjaźni, chęci niesienia pomocy i co najważniejsze – o otwarciu na drugiego człowieka.

 

Termin: 17.12.2017, godz. 12.00

Bilety na spektakl familijny ‚Opowieść Wigilijna’: 18 zł (ulgowy), 22 zł (normalny)

Miejsce: Teatr Mały w Tychach, ul. Kard. Hlonda 1, Tychy

Źródło: Teatr Mały w Tychach, Spektakl familijny ‚Opowieść Wigilijna’

 

 

Teatr Mały otworzył swe podwoje w 1965 roku. Przechodził różne koleje losu, pełnił funkcję zakładowych domów kultury najpierw KWK Ziemowit, potem Fabryki Samochodów Małolitrażowych. Od stycznia 1994 roku (już tylko w części budynku) zaczął funkcjonować jako placówka miejska. Od 2000 roku jest samorządową instytucją kultury.

Prowadzi stałą działalność teatru impresaryjnego, co umożliwia dostosowanie repertuaru do zainteresowań mieszkańców i realizację misji, aby każdy widz, niezależnie od wieku, upodobań i zasobności portfela, choć raz w miesiącu znalazł coś dla siebie. Ta formuła w Tychach zapewne się sprawdza, bowiem Teatr Mały i prowadzony przez niego (od 1994 roku) Galerię OBOK odwiedza rocznie ok. 90 tysięcy osób, z czego prawie połowę stanowią dzieci i młodzież.

 

Reklama na portalu KulturalnyBajtel.pl?

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice