Spektakl „Hopla! Jesień, zima, wiosna!” – baby scena

Spektakl "Hopla! Jesień, zima, wiosna!" - baby scena

Z powodu choroby aktora w dniu
tj. 09.06.2017 o godzinie 10:00 oraz 11:30 zagrany zostanie spektakl „TYMOTEUSZ I PSIUŃCIO” zamiast spektaklu „Hopla! Jesień, Zima, Wiosna!”

 

Główny bohater spektaklu czyli sympatyczny niemowlak o imieniu No-No (w pewien sposób alter ego naszych widzów), który nawet nie potrafi jeszcze mówić, wyrusza na spotkanie z dziwami przyrody, które zamieszkują najbliższą nam łąkę. Po raz pierwszy odkrywa urodę i piękno traw i kwiatów porastających łąkę. Ze zdziwieniem odkrywa również mieszkające na łące zwierzęta. Poznaje gąsienicę, z którą się serdecznie zaprzyjaźnia. Poznaje uroczego motylka, którego musi w pewnym momencie obronić przed nadciągającym zagrożeniem. Z niepokojem przygląda się ważkom, krążącym nad łąką. A pojawiający się nagle pająk wywołuje u niego wielkie zdziwienie. Taka jest wiosna, którą No-No poznaje ze swojej maleńkiej perspektywy.

Podobnie opowiada się o kolejnych porach roku. O upale lata, o owocach jesieni i mrozie przychodzącym w zimie. Małe przygody malutkiego No-No opowiadają o wielkich zmianach na przestrzeni całego roku. A w tle tych opowieści nieustannie snuje się muzyka Antonio ViValdiego. Piękne kolory, zabawni bohaterowie i cudowna muzyka to niezaprzeczalnie największe atuty tego przedstawienia.

 

UWAGA! W momencie umieszczania wpisu, na spektakl są bilety, nie gwarantujemy, że sytuacja nie uległa zmianie!

 

Termin: 9.06.2017, godz. 10.00

Bilety: 15 zł (dziecko), 20 zł (dorosły)

Miejsce: Teatr Dzieci Zagłębia, ul. Teatralna 4, Będzin

Źródło: TDZ, Spektakl „Hopla! Jesień, zima, wiosna!” – baby scena

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice