Spektakl pt. „Teo, śląski dinozaur”

Siemianowickie Centrum Kultury – Bytków zaprasza w czwartek 12 kwietnia o godzinie 17.00 najmłodszych fanów teatru na spektakl pt. „Teo, śląski dinozaur” w wykonaniu kolektywu teatralnego Lufcik na Korbkę.

Dinozaury to takie stworzenia, których dawno na świecie już nie ma…?

Ale czy aby na pewno? A może jednak nie do końca? Poznajcie Teo, śląskiego dinozaura. Teo to teropod, ale wcale nie taki groźny i drapieżny. Raczej miły, śmieszny i odrobinę zagubiony. W sobie tylko wiadomy sposób przespał fakt, że dinozaury wyginęły i teraz czuje się bardzo samotny. Czy muzyczny Smok Smoczysław i Strzyga Aga pomogą mu zrozumieć kim jest i odnaleźć przyjaciół? Z pomocą publiczności na pewno się uda!

Spektakl porusza temat dinozaurów humorystycznie, ale dostarcza także wiadomości naukowych. Aktorzy w przedstawieniu wykorzystują różne techniki teatralne – od żywego planu, pantomimy, po pacynki, elementy kuglarskie i musicalowe, żonglerkę i balet, przekazując w zabawny sposób istotne treści z morałem. Mali i duzi poznają także śląską legendę o Strzydze, piosenkę i taniec dinozaurów oraz dowiedzą się dlaczego Smoczysław jest taki muzykalny. „Teo, śląski dinozaur” dotyka spraw przyjaźni, akceptacji inności i przedstawia zalety płynące ze współpracy.

 

Termin: 12 kwietnia 2018 o godzinie 17.00

Miejsce:  SCK Bytków

ul. Niepodległości 45
Siemianowice Śląskie
 
Bilety w cenie 15 złotych są do nabycia w kasach SCK oraz on-line na www.bilety.siemck.pl
 
Źródło: SCK
enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice