Spotkaj smoki w CH 3 Stawy!

Wyrusz w podróż do krainy smoków z Centrum Handlowym 3Stawy! Na ekrany kin powraca popularna na całym świecie seria „Jak wytresować smoka”. Trzecia część, której premiera odbędzie się 15 lutego zabierze nas do krainy walecznych Wikingów oraz smoków, które uczą się życia u boku ludzi. Z tej okazji 18 i 19 stycznia 2019 roku w Centrum Handlowym 3 Stawy odbędzie się niezwykłe wydarzenie w iście bajkowym klimacie. W trzech specjalnie przygotowanych strefach będzie można wybrać się w podróż na smoczym grzbiecie, zwiedzić pokrytą łuskami smoka replikę domu Wikingów, spotkać się z bohaterami filmu: Astrid i Czkawką, wziąć udział w konkursach z fantastycznymi nagrodami, a nawet nagrać zwiastun filmowy!

Występują w licznych mitach i legendach, w literaturze, filmach i grach. Czy istniały naprawdę tego nie wiemy, ale dzięki popularnej na całym świecie serii „Jak wytresować smoka” na dobre opanowały wyobraźnię dzieci i dorosłych. W CH 3 Stawy będzie można zobaczyć te niezwykłe stworzenia oraz poznać życie prawdziwych Wikingów. W trzech strefach na uczestników czeka mnóstwo atrakcji dostępnych dla wszystkich 18 stycznia w godzinach 13-19.

Leć na smoku! Wielka atrakcja filmowa

Tak, to brzmi nieprawdopodobnie, ale każde dziecko będzie mogło wystąpić w trzydziestosekundowym zwiastunie filmowym. Dzieci poznają magiczną krainę, w której smoki żyją w zgodzie z ludźmi oraz wybiorą się w podróż na smoczym grzbiecie. Każdy uczestnik zabawy otrzyma na pamiątkę film ze swoim udziałem.

Wioska wikingów

Uczestnicy przeniosą się w czasie, by znaleźć się w wiosce Wikingów i poznają pokrytą łuskami smoka replikę domu, wzorowanego na domach znanych z bajki „Jak wytresować smoka”. Wezmą również udział we wspólnej zabawie, podczas której zmierzą się w wyścigu na nartach integracyjnych, będą strzelać z drewnianych kusz do specjalnie przygotowanych tarcz oraz zajrzą do siłowni, by stać się walecznymi Wikingami i zmierzyć swą moc na specjalnym młocie-siłomierzu. Dzieci spotkają się także z Astrid oraz Czkawką z filmu „Jak wytresować smoka 3”.

Strefa zabawy Playmobil Dragons

Strefa Playmobil Dragons to miejsce, w którym dzieci będą mogły bawić się kolorowymi smoczymi zabawkami, układać ich figurki i wymyślać historie. Spróbują wytresować smoka albo go złapać, a także odkryją ich magiczne moce.

Niezwykła nagroda dla fanów smoków!

Główną nagrodą w konkursach jest rodzinny wyjazd do parku Legendia. Gdzie można skorzystać z ponad 40 atrakcji, w tym dziecięcych, familijnych oraz ekstremalnych. Na gości czekają te zarówno dobrze znane i lubiane, jak np. diabelski młyn, duże samoloty czy filiżanki, jak również nowości, m.in. Diamond River – ześlizg do wody z wysokości 8 i 12 metrów, czy zapierający dech w piersiach Lech Coaster.

Termin: 18 stycznia 2019 r. godz. 13.00 -19.00

Wstęp wolny

Miejsce: Centrum Handlowe 3 Stawy
ul. Pułaskiego 60, Katowice

Źródło: TUTAJ

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice