Spotkanie z Nelą w Katowicach z okazji Dnia Dziecka

1 czerwca to ważny dzień dla wszystkich dzieci, dlatego trzeba go uczcić  w wyjątkowy sposób – na przykład w towarzystwie niezwykłego gościa. Nela Mała Reporterka, której przygód i determinacji może pozazdrościć niejeden dorosły, pojawi się w naszym Centrum w Dzień Dziecka. Zanurkuje ze słuchaczami w świat dżungli, przygód i spełnionych dziecięcych marzeń.

Bycie podróżnikiem i pisarzem, prowadzenie własnej audycji radiowej czy telewizyjnej to marzenia wielu młodych osób. Nic dziwnego, że dziecięcym autorytetem stała się Nela Mała Reporterka, która powyższe czynności wykonuje na co dzień. Dziewczynka, która  przebyła dżunglę, morza, oceany i koło podbiegunowe, przyjedzie tym razem do naszego Centrum!

1 czerwca od godziny 14:00 na Placu Śląskim spotka się z fanami. Spotkanie rozpocznie się prezentacją, podczas której słuchacze przeniosą się w podróż dookoła świata. Tego dnia młodzi uczestnicy będą mogli zrobić sobie zdjęcie z idolką, zdobyć autograf i podbić pieczątkę w swoich książkach.

W tym wyjątkowym czasie nie może zabraknąć także atrakcji dla najmłodszych, dlatego w dniach 1-3 czerwca Plac Słoneczny zamieni się w miasteczko Smerfów. W strefie dmuchańców dzieci będą mogły dać upust swojej energii, a dodatkowych wrażeń dostarczą im przygotowane na tę okazję animacje.

Spotkanie z Nelą Małą Reporterką odbędzie się 1 czerwca od godziny 14:00 na Placu Śląskim. Z atrakcji na Placu Słonecznym najmłodsi mogą korzystać w dniach 1-3 czerwca.

 

Źródło TUTAJ

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice