Świat z klocków LEGO®w Katowicach

Świat z klocków LEGO®w Katowicach

Świat z klocków LEGO® w 3 Stawach! Wystawa prosto z duńskiego parku LEGOLAND® w Katowicach!

LEGOLAND® z Billund przyjedzie do Katowic! W dniach 13-14 stycznia 2018 r. w Centrum Handlowym 3 Stawy odbędzie się niezwykłe rodzinne wydarzenie Weekend z LEGOLAND® Billund Resort. Prosto z jednego z najbardziej znanych parków rozrywki na świecie przyjadą m.in. kultowe postaci LEGO® czy elektryczne samochody zbudowane z klocków. Będzie też dinozaur z Givskud Zoo, multimedialna strefa i stoiska do tworzenia budowli ograniczonych tylko wyobraźnią. Na odwiedzających czekają nagrody, w tym rodzinna wycieczka do duńskiego LEGOLAND® Billund Resort!

Świat LEGO® dla każdego!

LEGO® – to ulubione zabawki dzieci na całym świecie niezmiennie od kilkudziesięciu lat. Klocki składające się kawałków plastiku pokrytych wypustkami są nie tylko częścią świata zabawek, ale światowej popkultury. Kiedy układamy klocki LEGO® ogranicza nas tylko wyobraźnia. I to właśnie do dziecięcego świata wyobraźni w dużej skali będzie można się przenieść w weekend 13-14 stycznia w Centrum Handlowym 3 Stawy w Katowicach podczas Weekendu z LEGOLAND® Billund Resort.

Atrakcje podczas weekendu z LEGOLAND® Billund

Jak rozwinięty i zróżnicowany jest świat LEGO® będzie można przekonać się odwiedzając poszczególne atrakcje strefy zabawy w CH 3 Stawy. Organizatorzy przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji, w tym:

  • jedyne poza LEGOLAND® elektryczne samochody LEGO®, na których dzieci będą mogły bezpłatnie jeździć po wyznaczonym torze,

  • strefę multimedialną z interaktywnymi grami,

  • rodzinne strefy pełne klocków LEGO® do budowy własnych konstrukcji,

  • strefę zabawy LEGO® Soft Bricks,

  • specjalną strefę malowania twarzy.

  • kilkanaście budowli i postaci z klocków prosto z parku rozrywki w Billund.

Przygotowane zostały również ciekawe konkursy, w których do wygrania będzie wiele nagród m.in. zestawy klocków, bilety do LEGOLAND®, a nawet rodzinny pobyt w LEGOLAND® Billund Resort.

Niezwykła nagroda dla Legomaniaków!

Główną nagrodą w konkursach, jest rodzinny wyjazd do Billund, gdzie znajduje się jeden z najpopularniejszych parków rozrywki na świecie, obchodzący w tym roku swoje 50-lecie. To jedna z najciekawszych i najbardziej kreatywnych propozycji na spędzenie rodzinnych wakacji. Otwarty w 1968 r. jest największym parkiem Legoland na świecie. Zwiedzający mają okazję podziwiać między innymi miniatury autentycznych budowli, jak stadion drużyny FC Kopenhaga, Pałac Królewski, olbrzymi posąg Indianina, Statuę Wolności i inne miniatury, związane zwłaszcza z tematyką duńską.

Źródło: Świat z klocków LEGO®w Katowicach

Reklama na portalu KulturalnyBajtel.pl? Zapraszamy do współpracy.

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice