„Hokus-pokus, Albercie Albertsonie” – w ramach Dzieciaki na Horyzoncie

"Hokus-pokus, Albercie Albertsonie" - w ramach Dzieciaki na Horyzoncie

Dzieciaki na horyzoncie są kontynuacją festiwalu Kino Dzieci. Premiery DNH to mądre i zabawne filmy, nagradzane i oklaskiwane na świecie. Wszystkie są doskonałą przygodą dla najmłodszych widzów.

 

Pokaz filmu HOKUS-POKUS, ALBERCIE ALBERTSONIE

To jest Albert Albertson. Lat sześć. Albert marzy o tym, by mieć psa. Właśnie takiego, jakiego ma magik z sąsiedztwa. A może by tak użyć magii i w ten sposób spełnić swoje największe marzenie? A więc hokus-pokus, Albercie Albertsonie…

Hokus-pokus, Albercie Albertsonie to filmowa wersja przygód przedszkolaka znanego dzieciom z serii książek Gunilli Bergström. Pisarka i jednocześnie autorka ilustracji otrzymała za swoją twórczość wiele nagród i wyróżnień. Przygody Alberta przetłumaczone zostały na kilkadziesiąt języków i rozeszły się w przeszło ośmiomilionowym nakładzie w Szwecji i poza jej granicami. Hokus-pokus… to opowieść o dorastaniu, o odpowiedzialności, o magii i o tym, że marzenia się spełniają w najmniej oczekiwany sposób. Chłopiec marzy o posiadaniu psa, ale jego tata uważa, że jest na to zdecydowanie za wcześnie. Albert jest przekonany, że do spełnienia marzenia można użyć magicznych sztuczek, w których świat wprowadza go zaprzyjaźniony magik. Okazuje się jednak, że to nie takie łatwe, jak by się mogło wydawać.

Termin: 24.01016, godz. 16.15

Kategoria wiekowa: 4+

Czas trwania: 75 minut

Bilety: 12 zł


Miejsce: Kino Amok, ul. Dolnych Wałów 3,  Gliwice

Źródło: Kino Amok w Gliwicach, „Hokus-pokus, Albercie Albertsonie”

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice