Warsztaty ekologiczne dla dzieci

 

DLA NASZYCH OCZU to warsztaty proekologicznego podejścia do życia i świata dedykowane dzieciom w wieku 6-12 lat oraz akcja artystyczna na placu zabaw w Katowicach-Szopienicach podczas której zostaną zaprojektowane i wykonane przez dzieci roślinne rabaty.

Prowadzenie: Katarzyna Kępska (Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”) oraz Małgorzata Żydek (architekt krajobrazu, Zakład Zieleni Miejskiej w Katowicach)

 

Termin:: 3-7.08.2015, godz. 11.00

Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona, obowiązuje kolejność zgłoszeń: bow@ck.art.pl, 32 609 03 31/32.

Miejsce: Centrum Kultury Katowice, Pokój Sztuki Dziecka, Pl. Sejmy Śląskiego

Źródło: CKK, Warsztaty ekologiczne dla dzieci

 

 

 

MIASTO – PRZESTRZEŃ DLA SZTUKI

Realizowany od 2012 roku projekt stanowi przyczynek do dyskusji i dialogu pomiędzy mieszkańcami, organizatorami projektu oraz przedstawicielami władz miejskich na temat kierunku projektowania przestrzeni miejskiej z uwzględnieniem procesów twórczych zachodzących w obszarze miasta.

 

Realizowany w ramach projektu KATOWICKI SZLAK SZTUKI jest z jednej strony miejscem integrującym lokalną społeczność (to przestrzeń idealna dla nieformalnych spotkań grup znajomych; realizacji społecznych i artystycznych akcji), a z drugiej strony pełni funkcję stałej wystawy sztuki współczesnej prezentowanej „pod gołym niebem” oraz dostępnej dla widzów przez 24 godziny na dobę. W przyszłości Katowicki Szlak Sztuki ma stanowić istotny element turystyki kulturowej woj. śląskiego.


 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice