Akcja „Pomagamy Zwierzakom” na BioBazarze w Katowicach

W najbliższą sobotę na BioBazarze  zagości Fundacja Przystanek Schronisko ze zwierzakami, by zachęcać do adopcji. Stoisko informacyjne będzie miało miejsce w
ogrodzie, gdzie będzie okazja zapytać o wszystko i rozwiać wątpliwości  oraz oczywiście poznać przemiłe psiaki!

Termin: 21.05.2016

 

W Katowicach w każdą sobotę od 7:30 do 15:00 działa ekologiczny BioBazar, który zamienia teren dawnej Huty Baildon w zdrowe i kolorowe targowisko. Można tu kupić świeże warzywa, owoce, nabiał, pieczywo, wędliny i ryby z najczystszych ekologicznie regionów Polski. Na targu nie brakuje także niezwykłych produktów, jak naturalne kosmetyki czy regionalne przysmaki.

To także ciekawe miejsce, gdzie organizowane są warsztaty i wydarzenia uświadamiające zasadność zdrowego stylu życia. Aż dwie soboty w miesiącu poświęcamy Dzieciom, które mają okazję wziąć udział w bezpłatnych warsztatach kulinarnych i naukowych!

Organizator współpracuje z Adrianem Feliksem – znanym z programu TopChef;  z Ciocią Zieleniną- blogerką i autorką książki „Zielenina na talerzu”; z Kasią ze Skrzydeł Rozwoju, która w oparciu o metodę diet coachingu i biotechnologii odżywiania, wyjaśnia dzieciom czym jest zdrowa dieta.

 

Miejsce: BioBazar, ul. Bracka 20, Katowice

Źródło: BioBazar, „Szycie ekologicznych toreb” – warsztaty ekologiczne

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice