wielkanocny eko jarmark

wielkanocny eko jarmark

Wielkanocny Eko Jarmark w Katowicach to obowiązkowa pozycja w kalendarzu na najbliższy weekend – :) Jarmark odbędzie się w historycznej fabryce porcelany. Organizatorzy oferują mnóstwo ciekawych i przydatnych w tym wiosennym okresie warsztatów, a także niezapomnianą wycieczkę po zakamarkach fabryki (liczba miejsc ograniczona).

Jeżeli jeszcze nie zastanawialiście się co podać na świąteczne śniadanie, które niewątpliwie jest najlepszym śniadaniem w całym roku, będziecie mogli wybrać produkty najlepsze, najświeższe i najzdrowsze, bo ekologiczne.

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości co do trasy dojazdu, organizatorzy proponują skorzystać z linii autobusowej nr 940, która dowiezie Was prosto pod naszą bramę. Dla osób, które wolą poruszać się samochodem, przygotowane zostaną specjalne miejsca parkingowe.

Atrakcją, która spowoduje, że najmłodsi na pewno nie będą się nudzić, będzie ognisko, z możliwością upieczenia kiełbaski, oczywiście ekologicznej, a także wycieczka rowerowa, zakończona topieniem Marzanny. Zainteresowani ostatnią przygodą mogą przyjechać na rowerze w sobotę o 13:30. Jarmarkowo-wiosenna satysfakcja gwarantowana:)

Termin: 21 marca (sobota), godz. 12.00 – 19.00

22 marca (niedziela), godz. 12.00 – 18.00

 Wstęp wolny! Możliwość zakupu produktów na miejscu

Miejsce: Historyczna Fabryka Porcelany, ul. Porcelanowa 23, Katowice

Źródło: ekojarmark.eu

Pomysł na stworzenie Eko Jarmarku Katowice powstał ze wspólnej pasji pracowników Fundacji Giesche do zdrowego trybu życia. W dzisiejszych czasach wszyscy wiemy, jak trudno o dobre i świeże produkty, dlatego też, specjalnie dla Państwa, stworzyliśmy tego typu przedsięwzięcie. Po analizach rynku wybraliśmy najlepsze firmy głównie ze śląska, bowiem wspieranie lokalnych przedsiębiorców jest dla nas równie ważne, jak jakość produktu.

Pierwsza odsłona Eko Jarmarku Katowice odbyła się 11 października, a na niej dodatkowo MENUFAKTURA – festiwal kulinarny oraz Akademia Eko Kulinarium – projekt dofinansowany z budżetu Miasta Katowice.

Źródło tekstu: wielkanocny eko jarmark

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice