Kwietniowe Familijne Kino w Bibliotece

Kino w Bibliotece zaprasza na projekcje filmów adresowanych do dzieci, młodzieży, ich rodziców i opiekunów. W repertuarze przewidziane są filmy fabularne i animowane pełne przygód, humoru i emocji, odpowiednie dla widzów w każdym wieku, dzięki czemu nasze seanse mają charakter iście familijny. Wstęp na projekcje jest jak zawsze bezpłatny.

 

2 kwietnia 2016 – Wzruszająca opowieść o sympatycznym lwiątku – dziedzicu Lwiej Krainy, który – za sprawą knowań złego stryja – musi opuścić rodzinne strony. Samotny i porzucony, trafia pod opiekę wesołych i beztroskich kompanów – surykatki i guźca. Dorasta wiodąc wraz z nimi radosne, pełne przygód życie, zapominając o odpowiedzialności i królewskim dziedzictwie. Przeznaczenie jednak daje o sobie znać…

 

Jedna z najpiękniejszych animacji studia Disney!

 

 

Termin: 02.04.2016 , godz. 11.00

 

Miejsce: Aula Biblioteki Głównej, ul. Kościelna 11, Sosnowiec

 

Szczegółowy repertuar dostępny na plakatach w Bibliotece Głównej MBP. Pytania o tytuł filmu prosimy kierować na adres: kinga.baranowska@biblioteka.sosnowiec.pl lub pod numer telefonu 32 266 43 76 (po godz. 15.00 pod numer 32 266 64 72). Tytuły poszczególnych filmów nie są reklamowane w mediach ze względu na wymogi umowy licencyjnej.

 

 

Wstęp wolny!

Czas projekcji: 1:29:00

 

 

Źródło: MBP Sosnowiec, Familijne kino w bibliotece

enlargement