Niedzielny Poranek Teatralny dla najmłodszych widzów

Niedzielny Poranek Teatralny dla najmłodszych widzów

Teatr Rozbark serdecznie zaprasza na kolejny niedzielny poranek z przedstawieniem teatralnym dla najmłodszych widzów. Tym razem zbędzie to spektakl, pt.:  „Powrót szałaputków”, autorstwa Marioli i Marcina Ryl-Krystianowskich.

„Powrót szałaputków” to pełen humoru spektakl dla najmłodszych widzów z wartką, czasami wręcz dramatyczną akcją. Bajka opowiada o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które niepomne przestróg swojej mamy narażają się na niebezpieczeństwa. Mama Kura bardzo się stara chronić swoje dzieci. Karmi je, dba o bezpieczeństwo na podwórku, poucza. Ale dzieci, jak to dzieci (znacie to przecież), nie zawsze pamiętają o przestrogach. Gdy tylko w pobliżu pojawia się wiecznie głodny Lis, natychmiast wpadają w tarapaty. Jedyną osobą, która mogłaby im pomóc, jest bardzo płochliwa Myszka. Czy dwa małe Kurczaki i Mysz są w stanie zwyciężyć chytrego, sprytnego i przebiegłego Lisa? Czy Myszka przezwycięży swój strach i jak potoczą się losy tej nieco zwariowanej trójki bohaterów?

Przekonajcie się sami! To trzeba koniecznie zobaczyć na własne oczy!

Termin: 3.04.2016,  11.00

Bilety : 15 zł ulgowy, 18 zł normalny.

Rezerwacja i zakup biletów: Biuro Obsługi Widza, bow@teatrrozbark.pl, tel. 32 428 13 11 (czynne od pon. do pt. w godz. 8.00 – 16.00).

Kasa Teatru ROZBARK jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 14.00 – 19.30.

 

Miejsce: Bytomski Teatr Tańca i Ruchu ROZBARK, ul. W. Kilara 29 (dawna Dojazd 29), Bytom

 

Źródło: Teatr Rozbark, Niedzielny Poranek Teatralny dla najmłodszych widzów

 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice