Rodzinka na Zielonym

W okresie od 03.06.2017 do 31.08.2017 każdej edycji Targu na Zielonym, organizowanego przez Fundację w samym sercu Gliwic, towarzyszyć będą warsztaty tematyczne, skierowanie do odwiedzających wydarzenie rodzin. Każdy znajdzie coś dla siebie! W programie przewidziano animacje dla dzieci, konkursy dla dorosłych oraz całych familii, warsztaty plastyczne i techniczne dla wszystkich chętnych. Można będzie wykazać się bystrym okiem, perfekcyjnym zmysłem smaku, doskonałym słuchem, zdolnościami manualnymi i nie tylko. Ale Rodzinka na Zielonym to nie tylko zabawa! Wraz z wystawcami organizator pozwoli Wam spróbować wycisnąć kroplę oleju, zamknąć lato w słoiku, ugnieść kształtną bułeczkę czy udziałać masło. Z pewnością wszyscy poczują, że produkcja dobrej żywności to ciężka praca…

Harmonogram, godz. 10.00-12.00

24.06 Skarby starej piekarni
08.07 Kogo kopią warzywa okopowe?
22.07 Każde dziecko powie szczerze, że wie skąd ma dziury w serze
05.08 Pora pomidora
19.08 Wyprawa do sadu.
Wszystkie warsztaty dla uczestników są bezpłatne, jednak niektóre wymagać będą wcześniejszej rejestracji, o czym informować będzie organizator na stronie www oraz na profilu fb.
Ponadto 24.06 Targ na Zielonym świętować będzie swoje pierwsze urodziny i z tej okazji przygotowujemy dla wszystkich słodką niespodziankę.
Gorąco zapraszamy! Bo Targ na Zielonym to nie tylko zakupy!

Miejsce: Gliwice ul. Dubois 22

Źródło: Targ na Zielonym, Rodzinka na Zielonym
enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice