Scena Familijna „Zimowa przygoda”

Scena Familijna „Zimowa przygoda”

Gdy za oknem pada śnieg, a Babcia zrobiła już ciepłe rękawiczki i szaliki dla całej rodziny, największym marzeniem  dzieci jest zabawa na śniegu.
A najlepszą zabawą jest ulepienie bałwanka – z czarnymi oczkami, guzikami i marchwiowym nosem. Ale nasi bohaterowie dali coś jeszcze  –  dali Bałwankowi SERCE.

Lecz bywa, że niektóre zabawy źle się kończą – szczególnie gdy podczas ślizgania wpada się pod motor – i to motor Dziadka. Na szczęście – gdy jest się Bałwankiem – można się poskładać, a brakującego nosa poszukać u Przekupki…  byle by nie był to burak, pietruszka lub cebula. Jednak po każdym wypadku wizyta u lekarza jest konieczna.

A lekarz zmierzy temperaturę, prześwietli i …  zbada wzrok. A na koniec zaleci… naukę w szkole muzycznej. Tylko jak tu zagrać na tak dziwnym instrumencie? Z której strony dmuchać? Ale najważniejsze dopiero ma się wydarzyć. Nasz Bałwanek oddaje swoje serce Pawłowi, podwórkowemu łobuziakowi…lecz tutaj nie zdradzimy, co z tego wyniknie. Zima jest piękna. A kto nie wierzy, nich przyjdzie i zobaczy.

Termin: 19.02.2017, godz. 17.00

Spektakl dla dzieci od 4 roku życia.
Czas trwania: 60 minut

Bilety: 17 zł

Miejsce: Bytomskie Centrum Kultury, pl. Karin Stanek 1, Bytom

Źródło: BECEK, Scena Familijna „Zimowa przygoda”

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice