TCKowe Kino Objazdowe

TCKowe Kino Objazdowe

Bywa tak, że budynek Tarnogórskiego Centrum Kultury nie zawsze jest  po drodze, dlatego tym razem to  onprzyjedzie do Was. W ramach „TCK-owego kina objazdowego” – najnowszej propozycji dla fanów dobrego kina, w dzielnicach Tarnowskich Gór organizować będziemy pokazy filmowe, które z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym widzom. W tym roku z uwagi na zakup sprzętu przygotowaliśmy tylko jedną projekcję w każdej z dzielnic, ale już w kolejnych latach obiecujemy poszerzenie propozycji filmowych. Zaletą starannie wyselekcjonowanego repertuaru jest jego różnorodność. Znalazło się miejsce zarówno na komedie, dramaty, animacje dla najmłodszych, jak i filmy prosto z międzynarodowych festiwali.

Daty projekcji prezentują się następująco:

4 sierpnia 20:00, REPTY ŚLĄSKIE (Boisko Zgody Repty, ul. Staszica 162)
„PIOTRUŚ. WYPRAWA DO NIBYLANDII”  Joe Wright

Chłopiec sierota zostaje wysłany do magicznego świata Nibylandii, gdzie odkrywa swoje przeznaczenie i staje się bohaterem znanym jako Piotruś Pan.

5 sierpnia 20:00, OSADA JANA (Boisko Publicznego Gimnazjum nr 3, ul. Zaciszna 17)
„ARTUR I MINIMKI” Luc Besson

Dziesięcioletni Artur ma w sobie ducha odkrywcy. Chłopiec wyrusza do krainy Minimków, by odnaleźć zaginionego dziadka, po którym odziedziczył podróżnicze skłonności.

11 sierpnia 20:00, STARE TARNOWICE
(Plac przed wejściem Szkoły Podstawowej nr 15, ul. Litewska 6)
„LEGO PRZYGODA” Phil Lord, Chris Miller

Emmet, przeciętna minifigurka LEGO, zostaje wzięty za wybranego do ocalenia świata. W ten sposób dołącza do drużyny, która ma powstrzymać złowrogiego tyrana.

13 sierpnia 20:00, LASOWICE (Boisko Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Leśna 23)
„KRÓLESTWO” Jacques Perrin, Jacques Cluzaud

W pełnym tajemnic lesie rozgrywa się niesamowita opowieść o przyrodzie, tej najdzikszej i nietkniętej jeszcze ludzką ręką.

 

14 sierpnia 20:00, OPATOWICE (TCK Opatowice, Pastuszki 9)
„JEŹDZIEC WIELORYBÓW” Niki Caro

Paikea jest jedyną wnuczką wodza Maorysów i spadkobierczynią tradycji plemienia. Konserwatywne poglądy dziadka utrudniają dziewczynce uzyskanie należnego miejsca w społeczności.

 

Wstęp: wolny

Źródło: TCK, TCKowe Kino Objazdowe 

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice