Wystawa aut filmowych

Wystawa aut filmowych

Wystawa aut filmowych i bajkowych to wydarzenie, które wywoła uśmiech na twarzach zarówno tych najmłodszych, jak i znacznie starszych. Kto z nas nie pamięta kultowego samochodu DeLorean z serii filmów „Powrót do przyszłości”, czy zabawnego vana z „Głupi i głupszy”? Kto nie chciał z bliska przyjrzeć się pojazdowi Batmana lub bohaterów kreskówki „Scooby Doo”? Teraz dzięki M1 to możliwe!

Wśród dzieci z pewnością największą popularnością będą cieszyły się auta znane z kultowej kreskówki, takie jak: Zygzak, Złomek, Traktorek, czy Sean McMission. Dorosłym wspomnienia młodych lat przywiedzie widok samochodu, który był towarzyszem przychód aktora Davida Hasselhoffa w serialu „Nieustraszony” lub pojazd Ecto-1 legendarnych pogromców duchów.

W pasażu znajdziecie 21 pojazdów znanych ze szklanego ekranu. Wszystkie pełnowymiarowe! Organizator zaprasza do wykonania pamiątkowych zdjęć i obejrzenia samochodów w środku.

Wystawa potrwa do 10 maja, w godzinach otwarcia centrum handlowego (poniedziałek-sobota 9:00-21:00, niedziela 10:00-20:00)

Wstęp: wolny

Miejsce: CH M1 Czeladź, ul. Będzińska 80

Źródło: CH M1, Wystawa aut filmowych

 

Poniżej nasza fotorelacja z wystawy aut filmowych w Zabrzu:

enlargement

Przyjaciele bajtla:

  • multikino katowice
  • mbp katowice
  • Lokale przyjazne dzieciom Katowice
  • wydarzenia dla dzieci na śląsku i zagłębiu

wydarzenia dla dzieci śląsk, zagłębie, katowice, chorzów, gliwice