2017-08-18

SIERPNIOWE KINO DLA DZIECI W CHORZOWSKIEJ GRAJFCE

Chorzowskie Centrum Kultury zaprasza wszystkie dzieci do kameralnego kina Grajfka (40 miejsc) na filmy w ramach Kolorowych i bajkowych wakacji. Seanse odbywać się będą w każdy poniedziałek, środę i piątek sierpnia o godz. 10. Bilety po 3 PLN.

Miejsce:

2017-08-18

Piątek z dmuchańcami w Parku Tradycji

Jak co roku, organizatorzy zapraszają dzieci na teren przed SCK – Parkiem Tradycji, gdzie będą mogły do woli korzystać z dmuchanych zamków.

Miejsce:

2017-08-19

Seans nie tylko dla dzieci w Planetarium – „Podróż Małego Księcia”

Seans nie tylko dla dzieci w Planetarium - "Podróż Małego Księcia"

PODRÓŻ MAŁEGO KSIĘCIA – inspirowany powieścią Antoine de Saint-Exupery`ego seans dla dzieci opowiada historię Małego Księcia i jego Róży. Kapryśny kwiat jest powodem, dla którego tytułowy bohater opuszcza swoją planetę B-612 i rozpoczyna międzyplanetarną podróż…

Miejsce: ,

2017-08-19

Seans dla dzieci w Planetarium – „Kometa nad Szwajcarską Doliną”

KOMETA NAD SZWAJCARSKĄ DOLINĄ – planetarium zamienia się w statek kosmiczny, którym Berenika i Jurek udają się w fascynującą podróż w Kosmos. Ich pilotem i przewodnikiem po Układzie Słonecznym jest sam Mikołaj Kopernik – twórca teorii heliocentrycznej. Dzieci z okien statku kosmicznego oglądają Księżyc, Marsa, Jowisza, doświadczają zderzenia z planetoidą….

Miejsce: