2017-06-23

Seans „Nazywam się Cukinia”

Seans Nazywam się Cukinia

Świetnie zaanimowana historia małego chłopca, nominowana do tegorocznych Oskarów. Zwycięzca Europejskiej Nagrody Filmowej oraz Cezarów!!!

Miejsce:

2017-06-23

Piknik w Ogrodzie Słów

Piknik w Ogrodzie Słów

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach (Filia nr 14) zaprasza na Piknik w Ogrodzie Słów. Młodzi miłośnicy literatury będą mieli okazję zakupić książki antykwaryczne w atrakcyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach plastycznych z Wydawnictwem Debit czy poczytać świetne książki w Czytelni pod Sówką. Filię odwiedzi również Żółw Franklin, który potowarzyszy dzieciom podczas warsztatów oraz chętnie zapozuje ze swymi najmłodszymi fanami do pamiątkowych zdjęć.

2017-06-24

Śniadanie na trawie

Ekologia, zdrowe odżywianie, design, slow life, w każdą sobotę , wkomponują się w setki tysięcy krzewów róż, i zostaną tam aż do sierpnia. Letnie poranki i popołudnia ze „Śniadaniem na trawie” zapowiadają się wyjątkowo, m.in. dlatego, że potrwają do… podwieczorka.

Miejsce: ,

2017-06-24

Seans dla dzieci „Z wizytą u Pana Twardowskiego”

Nowy seans w Planetarium Śląskim

Seans zabiera widzów na Księżyc, do Pana Twardowskiego, który odkryje przed nimi tajemnice Srebrnego Globu. Podczas seansu dowiemy się też jak i dlaczego Twardowski przeniósł się na Księżyc.

Miejsce: ,