2017-07-27

Seans dla dzieci „Z wizytą u Pana Twardowskiego”

Nowy seans w Planetarium Śląskim

Seans zabiera widzów na Księżyc, do Pana Twardowskiego, który odkryje przed nimi tajemnice Srebrnego Globu. Podczas seansu dowiemy się też jak i dlaczego Twardowski przeniósł się na Księżyc.

Miejsce: ,

2017-07-29

Dobranocka w Skansenie

W lipcowe soboty o godzinie 17:30 na terenie Skansenu w Chorzowie najmłodsi zwiedzający (i wszyscy inni zainteresowani – niezależnie od wieku) spotkają gawędziarzy, którzy wprowadzą słuchaczy w niezwykły świat bajek, legend i podań ludowych.

Miejsce:

2017-07-30

Z cyklu: „Letni Ogród teatralny”, Trzej muszkieterowie wg A. Dumasa

Z cyklu: "Letni Ogród Teatralny"

Trzej muszkieterowie wg A. Dumasa Teatr Alatyr, Warszawa Trzej muszkieterowie to narracja z naszego dzieciństwa i dlatego opowiadamy ją przez pryzmat naszej pamięci o byciu dzieckiem. W opowieści o tym, jak dzielny d’Artagnan usiłuje zostać królewskim muszkieterem, kryje się dla nas pochwała zabawy i fantazji, historia o lojalności względem przyjaciół, tęsknota za czasami, w których […]

2017-08-04

TCKowe Kino Objazdowe

TCKowe Kino Objazdowe

Okres letni sprzyja imprezom plenerowym, zatem Tarnogórskie Centrum Kultury podjęło się zorganizowania projekcji filmowych na świeżym powietrzu. Pozwoli to kontynuować pomysł wychodzenia z ofertą TCK poza mury instytucji i dotarcia ze swoją ofertą do jak największej grupy ludzi.

Miejsce: