2017-06-23

Piknik w Ogrodzie Słów

Piknik w Ogrodzie Słów

Miejska Biblioteka Publiczna w Katowicach (Filia nr 14) zaprasza na Piknik w Ogrodzie Słów. Młodzi miłośnicy literatury będą mieli okazję zakupić książki antykwaryczne w atrakcyjnych cenach, wziąć udział w warsztatach plastycznych z Wydawnictwem Debit czy poczytać świetne książki w Czytelni pod Sówką. Filię odwiedzi również Żółw Franklin, który potowarzyszy dzieciom podczas warsztatów oraz chętnie zapozuje ze swymi najmłodszymi fanami do pamiątkowych zdjęć.

2017-06-24

Śniadanie na trawie

Ekologia, zdrowe odżywianie, design, slow life, w każdą sobotę , wkomponują się w setki tysięcy krzewów róż, i zostaną tam aż do sierpnia. Letnie poranki i popołudnia ze „Śniadaniem na trawie” zapowiadają się wyjątkowo, m.in. dlatego, że potrwają do… podwieczorka.

Miejsce: ,

2017-06-24

POWITANIE LATA W PLANETARIUM – Niebo nad Śląskiem – seans na żywo

Niebo nad Śląskiem – seans pokazujący aktualne niebo, które nie zawsze wygląda tak samo… To opowieść o tym co z Górnego Śląska możemy zobaczyć na nocnym niebie w różnych porach roku.

Miejsce: ,

2017-06-24

DMUCHAŃCE DLA DZIECI NA RYNKU MIEJSKIM

W majowe i czerwcowe soboty na Rynku Miejskim w Siemianowicach Śląskich najmłodszym mieszkańcom naszego miasta będą udostępnione bezpłatnie w godzinach 10.00-14.00 kolorowe dmuchańce. Przewidziano także gry i zabawy dla dzieci. Wstęp wolny.

Miejsce: